DODATKOWE USŁUGI BIURA RACHUNKOWEGO

zapoznaj się z ofertą świadczonych przeze mnie usług dodatkowych

Jako profesjonalna księgowa, swoją wiedzę i umiejętności wspieram kompleksowym zakresem usług dodatkowych, które mogą stać się pomocne dla moich Klientów. Aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług i prowadzonych szkoleń tematycznych, współpracuję z:

 • Specjalistą od BHP
 • Radcą prawnym
 • Lekarzem medycyny pracy

Swoje usługi kieruję do firm, osób fizycznych, instytucji, podmiotów prawnych, stowarzyszeń i innych. 

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z usług dodatkowych lub zastanawiasz się czy mogłabym rozwiązać Twój problem z zakresu księgowości, to zapraszam do kontaktu.

Radca prawny

Prowadzę współpracę z renomowanym radcą prawnym, który doradza moim Klientom w sprawach wymagających specjalistycznego wsparcia. Dzięki temu mogę świadczyć kompleksowe usługi dla firm i instytucji, które mogą czuć się komfortowo będąc pod profesjonalną opieką specjalistów. Połączenie sił księgowego i doradcy prawnego pozwala na świadczenie profesjonalnego doradztwa z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego.

Jeżeli potrzebujesz porady lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do Kontaktu.

Szkolenia BHP

Współpracuję ze specjalistami od szkoleń BHP dla pracowników firm z różnorodnych branż. Każdy przedsiębiorca chcący zatrudnić nowych pracowników staje przed obowiązkiem wysłania ich na szkolenie. Wymaga tego od niego prawo. Najwygodniej jest zorganizować takie szkolenie u specjalisty, w mieście, w którym jest siedziba firmy. Dlatego wśród usług proponowanych moim Klientom można znaleźć także szkolenia BHP. Aby szkolenia były rzetelne, współpracuję z szeregiem specjalistów odpowiedzialnych za poszczególne branże.

Do usług świadczonych przez specjalistę z zakresu BHP należą:

 • Szkolenia wstępne adresowane do:
  • Kadry robotniczej
  • Kadry administracyjnej
  • Kadry kierowniczej
 • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej
 • Opracowanie instrukcji środowiskowej
 • Nadzór i doradztwo w zakresie BHP i prawa pracy
 • Realizacja zleceń pokontrolnych PIP i Sanepidu
 • Opracowanie oceny ryzyka zawodowego
 • Współpraca z PSP (strażacy)
 • Pierwsza pomoc przedmedyczna – szkolenie przeprowadzane przez służby medyczne
 • Medycyna pracy – profilaktyka medyczna, obowiązek badań i podpisywania umów

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami BHP zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania. Jeżeli zdecydują się Państwo na moje usługi, ustalimy dogodny termin i miejsce szkoleń.

Ważne informacje biura

Odbiory dokumentów - ważna informacja

Wychodząc naprzeciw potrzebom moich Klientów, proponuję usługę odbioru dokumentów bezpośrednio z Państwa firmy.

Usługa taka jest możliwa do czwartego dnia każdego miesiąca do godziny 20:00

Oczywiście mogą Państwo również samodzielnie dostarczyć je do mojego biura rachunkowego.

Informacje na temat strony
Polityka prywatności
Informacje na temat strony

Informacje ogólne
Niniejsza strona nie jest typową stroną internetową w rozumieniu dedykowanego, niepowtarzalnego projektu stworzonego na wyłączność dla danego, konkretnego, pojedynczego Klienta.

Jest to szablonowa wizytówka systemu OtonetCMS i jest najczęściej stosowana jako jedno z najtańszych, tymczasowych rozwiązań poprzedzających powstanie docelowego serwisu www.

Prawa własności
Zamieszczone treści jak i zdjęcia są własnością Klienta, natomiast układ graficzno-geometryczny szablonu jest własnością firmy Otonet.
Wykorzystywanie układu graficzno-geometrycznego w sposób inny niż założony przez właściciela, w tym kopiowanie, powielanie strony w elementach lub całości, jest zabronione. Układ chroniony jest zgodnie z prawem autorskim.
Otonet zastrzega sobie możliwość zamieszczania mało widocznych reklam w tego typu szablonowej, tymczasowej wizytówce internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w odniesieniu do powyższych informacji, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta Otonet pod numerem telefonu: 510 856 606

Projekt, wykonanie i obsługa: OtonetProfesjonalna i specjalistyczna Firma internetowa
Pełna obsługa oraz projektowanie: Strony internetowe Gniezno