PROFESJONALNA KSIĘGOWOŚĆ

zobacz, co oferuje moje biuro księgowo-rachunkowe

Jeśli tu trafiłeś, to z pewnością wiesz, że zarządzenie własną działalnością wiąże się z wieloma obowiązkami, także tymi związanymi z księgowością. Nie wszystkie firmy stać na własnego, pełnoetatowego księgowego. Oczywiście, w takiej sytuacji, można podjąć ryzyko i załatwiać wszystkie formalności na własną rękę. Jednak o wiele łatwiej i bezpieczniej jest zwrócić się w tym temacie do specjalisty.

Jestem profesjonalną księgową, posiadającą duże doświadczenie w prowadzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Przez wiele lat pełniłam funkcję głównego księgowego w dużej firmie, dzięki czemu mogłam doskonalić swoje umiejętności w praktyce. Ponadto jestem członkiem stowarzyszenia księgowych w Polsce.

Poprowadzę dla Ciebie ZUS, GUS, podatki i wszystkie inne sprawy urzędowe. Osobiście przyjadę po dokumenty i nie będę zajmowała wiele Twojego cennego czasu, tak abyś Ty mógł zająć się tym, co naprawdę ważne dla Twojej firmy.

Moich Klientów obsługuję osobiście, odbierając dokumenty wprost z siedziby firmy. Zainteresowanym proponuję także wykorzystanie księgowości on-line, w której dokumenty firmy przesyłane są do mnie na bieżąco przez Internet. Oferuję także usługi pogotowia księgowego.

Wśród świadczonych przeze mnie usług znajdą Państwo:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość),
  • Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • Prowadzenie ewidencji przychodów,
  • Ewidencję VAT,
  • Obsługę kadr i płac,
  • Obsługę rozliczeń z GUS, ZUS, US.

Ważne informacje biura

Odbiory dokumentów - ważna informacja

Wychodząc naprzeciw potrzebom moich Klientów, proponuję usługę odbioru dokumentów bezpośrednio z Państwa firmy.

Usługa taka jest możliwa do czwartego dnia każdego miesiąca do godziny 20:00

Oczywiście mogą Państwo również samodzielnie dostarczyć je do mojego biura rachunkowego.

Informacje na temat strony
Polityka prywatności
Informacje na temat strony

Informacje ogólne
Niniejsza strona nie jest typową stroną internetową w rozumieniu dedykowanego, niepowtarzalnego projektu stworzonego na wyłączność dla danego, konkretnego, pojedynczego Klienta.

Jest to szablonowa wizytówka systemu OtonetCMS i jest najczęściej stosowana jako jedno z najtańszych, tymczasowych rozwiązań poprzedzających powstanie docelowego serwisu www.

Prawa własności
Zamieszczone treści jak i zdjęcia są własnością Klienta, natomiast układ graficzno-geometryczny szablonu jest własnością firmy Otonet.
Wykorzystywanie układu graficzno-geometrycznego w sposób inny niż założony przez właściciela, w tym kopiowanie, powielanie strony w elementach lub całości, jest zabronione. Układ chroniony jest zgodnie z prawem autorskim.
Otonet zastrzega sobie możliwość zamieszczania mało widocznych reklam w tego typu szablonowej, tymczasowej wizytówce internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w odniesieniu do powyższych informacji, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta Otonet pod numerem telefonu: 510 856 606

Projekt, wykonanie i obsługa: OtonetProfesjonalna i specjalistyczna Firma internetowa
Pełna obsługa oraz projektowanie: Strony internetowe Gniezno